مرکز نشر


آیین رونمایی از کتابهای ارزیابی فعالیت آبی، آنزیمی و ماندگاری مواد غذایی و مبانی اکولوژی کفزیان در دانشگاه برگزار شد

سه‌شنبه 12 ارديبهشت 1396

اخبار

dsc_0182_copy1

download

آیین رونمایی از کتابهای ارزیابی فعالیت آبی، آنزیمی و ماندگاری مواد غذایی و مبانی اکولوژی کفزیان، دهم اردیبهشت ماه در سالن اجتماعات کتابخانه دانشگاه برگزار شد.

مدیر مرکز نشر و کتابخانه دانشگاه در این مراسم گفت: این جلسات با هدف معرفی و تشویق همکاران دانشگاهی که صاحب اثر و تالیف هستند و همچنین ترغیب سایر همکاران برای تالیف کتاب انجام می شود.

دکتر پهلوانی افزود: ایجاد محفل علمی و فرهنگی برای همکاران دانشگاهی ننیز از دیگر اهداف برگزاری اینگونه  مراسمات است.

دکتر محمد قربانی در ادامه به معرفی کتاب ارزیابی فعالیت آبی، آنزیمی و ماندگاری مواد غذایی پرداخت و گفت: این کتاب در سه فصل به مباحثی مانند اصول اساسی عملرکد آنزیمها، مبانی علمی تعیین و پیش بینی عمر ماندگاری مواد غذایی و... تالیف شده است.

وی یادآور شد: دکتر حامد حسینی در تالیف این کتاب با وی همکاری داشتند ، همچنین این کتاب توسط مرکز نشر دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با قیمت 13 هزار تومان در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

سپس دکتر علی اکبر هدایتی با ارائه توضیحاتنی درباره کتاب مبانی اکولوژی کفزیان گفت: این کتاب در 13 فصل به مباحثی مانند بوم شناسی کفزیان، اصطلاحات کفزیان، ابزارها و روشهای نمونه برداری کفزیان و... تالیف شده است.

این عضو هیأت علمی گروه شیلات دانشگاه اضافه کرد: مهندس احمد رضا جبله و دکتر محمد قلی زاده در تالیف این کتاب همکاری داشتند.

شایان ذکر است: این کتاب با قیمت 14 هزار تومان کتاب توسط مرکز نشر دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان چاپ شده و در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

بازدید این خبر : 829

لينك هاي مرتبط

. پرخواننده ترين مطلب در اخبار:
   آیین رونمایی از کتابهای ارزیابی فعالیت آبی، آنزیمی و ماندگاری مواد غذایی و مبانی اکولوژی کفزیان در دانشگاه برگزار شد

صفحه اصلی
تماس با ما
RSS

کتابخانه مرکزی | دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان